LOGOWANIE | REJESTRACJA koszyk jest pusty
OPONYMASTER.pl

Opony i Felgi. Import, Sprzedaż, Serwis i Montaż

Nasza firma, czyli "Go-Man Mariusz Gorczyca" zajmuje się importem i sprzedażą opon od 2005 roku. Początkowo nasza sprzedaż opierała się na portalach aukcyjnych. Aby w pełni istnieć na rynku oponiarskim, a przy tym nadal się rozwijać, w 2007 roku otworzyliśmy profesjonalny serwis ogumienia, w którym dzisiaj obsługujemy kompleksowo naszych Klientów.

Sklep "Oponymaster.pl" powstał z myślą o wygodzie naszych Klientów i zaspokojeniu potrzeb na rynku opon i felg. Nasz towar wysyłamy na teren całej Polski oraz do Państw Unii Europejskiej. Zobowiązuje to nas do utrzymywania wysokiej jakości sprzedawanych towarów.

Posiadamy bazę ponad 30.000 zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają. Już dzisiaj możesz do nich dołączyć! :) 

Zakupy u nas są bezpieczne ponieważ wszystkie opony i felgi są w pełni legalne i dokładnie weryfikowane przez naszych specjalistów. 

Dlaczego My?

  • Osobiście sprowadzamy towar ze Szwajcarii.
  • Mamy sprawdzonych i zaufanych dostawców, z którymi pracujemy od ponad 15 lat. Pozwala to na sprowadzanie towaru najwyższej klasy.
  • Działamy bez pośredników.
  • Każda opona jest kupowana bezpośrednio od naszego dostawcy.

Pamiętaj!

Każda opona przechodzi przez dwa etapy kontroli jakości. Etap wstępny: polega na wyłapaniu wad widocznych dla oka, jeżeli takowe istnieją. Każda z naszych opon trafia na specjalistyczną maszynę, która sprawdza zachowanie opony pod ciśnieniem. Taka kontrola pozwala wyłapać wszystkie, nawet najmniejsze uszkodzenia, gdy takowe istnieją. 

 

Zapraszamy! Przekonaj się ile możesz zyskać kupując opony lub felgi w sklepie Oponymaster.pl